Про нас

Yuriy & Alyona Photography

Вітаємо!

Ми Юрій та Альона Бугайови, фотографи з України. А саме з міста Суми, яке мальовничо ховається між річками, озерами та сосовими лісами на півночі країни.

Наша улюблена робота – створювати теплі спогади про чудові події вашого життя!

Ми віримо в любов і надихаємося нею, обожнюємо природу, кіномистецтво, подорожі та щире спілкування. Наш стиль – це елегантна фотографія про красу миті! Часто ми чуємо від своїх клієнтів такі епітети про наші роботи, як “природні”, “душевні”, “живі”, “стильні”. Саме такими ми і бачимо фотографії, які сміливо можна назвати – знімки поза часом!

Наші роботи  публікувались в таких блогах як Trendy Bride Magazine, Wedding Thingz, Art film, Wedding photo inspiration, Vogue Italy.

Ми завжди допомагаємо у підготовці до весілля, консультуємо та ділимося досвідом та за необхідності радимо досвідчених професіоналів. Намагаємося зробити все, щоб на фотозйомці ви були максимально розслабленими, щасливими та отримували щире задоволення від процесу створення фотографій.

Географія наших зйомок не має меж, тому будемо раді провести для вас красиву фотозйомку в будь-якому куточку України, Європи та за її межами, будь-то весільну, сімейну чи фотосесію з вашої весільної подорожі. Ми завжди раді новим зустрічам та обожнюємо подорожувати!

Щоб дізнатися детальну інформацію про зйомку та забронювати свою дату, будь ласка, скористайтесь формою на сторінці CONTACT. Обов’язково вкажіть свій e-mail, країну та місто, де ви хочете провести фотосесію, дату зйомки, якщо вона вже відома. Cміливо ставте нам будь-які питання. Ми обов’язково відповімо вам на вказаний e-mail протягом 48 годин.

З любов’ю, Юрко та Олена!